Zadzwoń: +48 18 200 11 49
Koszyk
Podsuma

Maszyna RA

Zapytanie Ofertowe
Numer katalogowy
Maszyna RA

Maszyna RA oferuje dostęp z poziomu podłogi,dzięki czemu załadunek i wyładunek dużych elementów jest bardzo prosty, a pomiary przeprowadzane są szybko i precyzyjnie.

RA jest cewką poziomą CNC CNC i może być dostarczana z sondami dotykowymi, skanującymi lub optycznymi. RA stosuje się głównie w przemyśle motoryzacyjnym i dostawczym, przy wytwarzaniu narzędzi i matryc oraz przy pomiarach i urządzeniach. Maszyny są również hartowane w warsztacie, co umożliwia ich instalację w pobliżu miejsca produkcji.

Łożyska mechaniczne serii RA są montowane na górze. Ta konstrukcja pozwala na łatwe umieszczanie ciężkich elementów do kompletnych pojazdów na maszynie współrzędnościowej. Prowadnice liniowe zapewniają precyzyjny ruch w osi X; precyzyjne rolki wspierają osie Y i Z. Maszyny są dostępne w konfiguracji duplex (RAD) zwiększając objętość pomiarową Y. Niezwykle stabilny system ochrony taśmy stalowej przedłuża żywotność części roboczych maszyny pomiarowej RA. Ramiona mogą pracować pojedynczo lub we wspólnym układzie współrzędnych. Konstrukcje maszyn są modułowe, co pozwala na konstruowanie maszyn w celu dopasowania ich do precyzyjnej objętości pomiarowej.

Mobilne elementy sterujące są opcjonalnie dostępne dla maksymalnej elastyczności i ergonomii. Seria RA charakteryzuje się prostotą projektowania, łatwością konserwacji i wysoką odpornością. RA można również obsługiwać ręcznie. Pozwala to na przykład na oznaczanie modeli przy formowaniu i projektowaniu form.

Cechy i zaletySondy dotykowe, skanowanie laserowe, optyczne i frezarskie

  • Model dokładności Standard i Premium dostępny dla różnych wymagań dokładności
  • Prowadnice liniowe o wysokiej precyzji zamykania na łożyskach X i Z zapewniają dłuższą żywotność
  • Opcjonalny pneumatyczny odłączany napęd umożliwiający obsługę ręczną
  • Y Ramię produkowane z włókna węglowego ze wzmocnionymi stalowymi powierzchniami nośnymi dla zmniejszenia masy, zwiększonej sztywności i mniejszego odkształcenia termicznego
  • Skala zamontowana na spodniej stronie ramienia w celu wyeliminowania zanieczyszczenia
  • Modele z dupleksem mają zakładkę o długości 100 mm
  • Optymalizacja mieszania ścieżek ruchu umożliwiająca redukcję czasu cyklu i płynniejszy ruch
  • Opcjonalny pneumatyczny układ tłumienia drgań
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Maszyna RA
Twoja ocena
Proszę czekać...