System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

System Primo

02-12-2015

System Primo™ z dwoma sondami firmy Renishaw

"System z sondami obrabiarkowymi działającymi w systemie „płać tylko wtedy, gdy mierzysz”, który sprawia, że wysokoprecyzyjna obróbka maszynowa jest w zasięgu każdej firmy."

Dzięki tej innowacji na rynku wysokowartościowa produkcja stała się dostępna dla firm każdej wielkości. Sondy obrabiarkowe są podstawą precyzyjnej produkcji. Dzięki połączeniu minimalnych kosztów początkowych, bezpłatnego, kompleksowego pakietu szkoleniowego oraz natychmiastowej wymiany części w unikatowym modelu „płać tylko wtedy, gdy mierzysz” system Primo firmy Renishaw jest znaczącym postępem w sposobie wdrażania sond obrabiarkowych.

Sondy obrabiarkowe są ważnym elementem umożliwiającym firmom produkcyjnym uzyskanie precyzyjnych parametrów na każdym etapie obróbki maszynowej: przed skrawaniem, w jego trakcie i po zakończeniu.

Primo system_2.jpg

Innowacja firmy Renishaw − system Primo − oferuje użytkownikom wszystkie korzyści automatycznego ustawiania po bardzo przystępnej cenie. System z dwoma sondami składa się z systemu Primo Radio Part Setter (systemu do ustawiania przedmiotu obrabianego), systemu Primo Radio 3D Tool Setter (systemu do ustawiania narzędzi) oraz interfejsu Primo Interface (interfejsu). System Primo Radio Part Setter (system do ustawiania przedmiotu obrabianego) pozwala na dokładne ustalenie położenia przedmiotu obrabianego przed przystąpieniem do obróbki, system Primo Radio 3D Tool Setter (system do ustawiania narzędzi) mierzy długość i średnicę narzędzi skrawających. System Primo zawiera się trzy dodatkowe, główne elementy: żeton Renishaw Primo Credit Token (żeton kredytowy), gwarancję Primo Total Protect oraz oprogramowanie GoProbe.

primo_token_01.jpg

Żeton Primo Credit Token (żeton kredytowy) jest rozwiązaniem „płać tylko wtedy, gdy mierzysz”, które zapewnia unikatowość systemu Primo i przystępność cenową początkowej inwestycji, atrakcyjność całkowitej ceny zakupu i szybki zwrot z inwestycji. Użytkownicy kupują sześciomiesięczny żeton kredytowy, który pozwala na nieograniczone korzystanie z obrabiarkowego systemu Primo w tym okresie. Po upłynięciu okresu ważności kredytu użytkownik dokupuje kolejny żeton kredytowy w celu przedłużenia korzystania z systemu przez kolejne sześć miesięcy. Nowy nabyty żeton kredytowy można umieścić w systemie w dowolnym czasie; zostanie on dodany do pozostałego kredytu. Dostępny jest też żeton kredytowy do aktualizacji, który pozwala na nieograniczone użytkowanie w sposób ciągły.

 


powrót