System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

LP2H i LP2DD  to odporne, miniaturowe sondy do kontroli przedmiotu obrabianego i ustawiania narzędzi na tokarkach CNC.Można ją stosować w układach optycznych, indukcyjnych oraz przewodowych. Transmisja optyczna nadaje się najlepiej w przypadku modernizacji istniejących maszyn na miejscu u użytkownika oraz instalacji opcjonalnych elementów wyposażenia.

Transmisja optyczna wymaga stosowania OMP40M, RMP40M, OMP60M lub RMP60M. Asortyment ten oferuje różnorodność rozwiązań dla dopasowania do maszyn różnych wielkości, lecz zakres funkcji każdego zespołu jest podobny. Umożliwiają one włączenie i wyłączenie sondy poleceniem w kodzie M albo włączenie poleceniem w kodzie M i wyłączenie przez wewnętrzny układ zegarowy.

Interfejs HSI przetwarza sygnały pomiędzy sondą i sterownikiem CNC.

LP2H.jpg LP2H_DD.jpg.
LP2H jest przeznaczona do zastosowań z większymi obciążeniami, gdzie drgania maszyny lub ciężkie konfiguracje trzpieni pomiarowych mogą powodować nieoczekiwane wyzwolenia.  LP2DD zawiera poprawiony zespół przepony, nadający się idealnie w przypadku szlifierek, gdzie występują duże ilości chłodziwa z zawartością pyłów. 

 

pobierz katalog pdf