System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

szablon_Renishaw1.jpg

Renishaw to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją maszyn mających zastosowanie w różnych branżach, zorientowanych na zwiększanie efektywności i produktywności pracy sprzętu, maksymalizowanie jakości produktów oraz usprawnieniu badań. Produkty firmy Renishaw znajdują zastosowanie także w dziedzinie pomiarów porównawczych, automatyzacji obrabiarek, w badaniach i diagnostyce medycznej. Celem firmy jest projektowanie i wytwarzanie wysokiej jakości niezawodnych systemów pomiarowych.

Podstawowe produkty firmy Renishaw:

  • Sondy i oprogramowanie dla obrabiarek
  • Sondy dla maszyn współrzędnościowych (CMM)
  • Optyczne, magnetyczne i laserowe przetworniki położenia
  • Laserowe systemy interferometryczne
  • Produkty z dziedziny spektroskopii optycznej
  • Stomatologiczne systemy CAD/CAM (system do frezowania, trójwymiarowy skaner dentystyczny, oprogramowanie do projektowania CAD)
  • Urządzenia medyczne używane do np. neurochirurgii stereotaktycznej (w takich badaniach jak: pozaczaszkowa stymulacja magnetyczna, stymulacja mózgu, komory ruchowej, neuroendoskopia, radiochirurgia, biopsja)
  • Systemy w diagnostyce medycznej służące do szybszego i dokładniejszego rozpoznawania chorób

 

Renishaw to firma z wieloletnim doświadczeniem oraz długą tradycją. Została założona w 1973 roku przez Davida McMurtry (obecnie Sir David McMurtry), Prezesa i Dyrektora Naczelnego oraz Johna Deer, który jest obecnie Wiceprezesem. Pierwszym produktem wydanym przez Renishaw na rynek była sonda elektrostykowa, która w krótkim czasie zrewolucjonizowała branżę elektroniczną, w zakresie trójwymiarowych pomiarów współrzędnych. Umożliwiły one bowiem wykonywanie dokładniejszych pomiarów obrabianych część i gotowych wyrobów.

System 3D od początku swojej działalności współpracuje z firmą Renishaw Polska i posiada w swojej ofercie sondy, trzpienie i oprogramowanie pomiarowe. Laserowe systemy interferometryczne XL-80 i XR20 -W oraz teleskopowy pręt kinematyczny kulkowy typu Ballbar QC20-W firmy Renishaw to najwyższej klasy sprzęt za pomocą którego przeprowadzamy testy diagnostyczne.
Wsłuchujemy się w potrzeby klientów i dobieramy optymalne rozwiązania w zakresie szkoleń operatorów, technologów oraz działu utrzymania ruchu.
Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pomiarowym i diagnostycznym firmy Renishaw sprawia, że jakość usług firmy System 3D spełnia najwyższe standardy.

 

SONDY POMIAROWE TRZPIENIE POMIAROWE
OMP60_opravka.jpg renishaw_trzpienie
OPROGRAMOWANIE POMIAROWE  SPRZĘT DIAGNOSTYCZNY 
oprogramowanie_renishaw_1.jpg   Renishaw_ballbar
3D PRINTING  DIAGNOSTYKA OBRABIAREK 
3Dprinting_renishaw  ballbar_renishaw_A.jpg
SERWIS SOND POMIAROWYCH  SZKOLENIA
Serwis_sond  szkolenia_system3d