System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

szablon_06.jpg

Wenzel Prazision GmbH powstała w roku 1968. Wenzel to precyzja, kompetencja technologiczna i innowacja w obszarach takich jak: współrzędnościowa technika pomiarowa ,technika pomiaru kół zębatych oraz optyczne skanowanie z dużą prędkością. Dziś firma, założona jako przedsiębiorstwo rodzinne jest jednym z najbardziej liczących się na świecie producentów maszyn pomiarowych.Przedsiębiorstwo posiada 17 filii na całym świecie i dysponuje siecią partnerów handlowych i serwisowych w ponad 50 krajach.

Firma System 3D jest oficjalnym przedstawicielem handlowym firmy Wenzel na terenie Polski.W ofercie naszych usług znajduje się: sprzedaż, serwis, naprawy oraz  przeglądy maszyn pomiarowych.

 

 

 

Maszyny pomiarowe 3D portalowe

Maszyny pomiarowe portalowe zostały opracowane z myślą o uniwersalnych zastosowaniach.Oferują duży zakres pomiarowy, doskonały dostęp do obszaru roboczego, a także wyróżniają się precyzyjnym, dynamicznym i niezawodnym działaniem. 3D portable_.jpg

product_lh-gantry.jpg

 

LH Gantry to współrzędnościowa maszyna pomiarowa typu mostowego, która została stworzona specjalnie na potrzeby kontroli wielkogabarytowych i bardzo ciężkich elementów.

Więcej szczegółów...

LHF_.jpg

 

Maszyna pomiarowa LHF przeznaczona jest do pomiarów 3D wielkogabarytowych elementów. Obszar roboczy dostępny z poziomu podłogi umożliwia łatwy załadunek i wyładunek badanych elementów, oferując maksymalną swobodę ruchu dla użytkownika.

Więcej szczegółów...

Wenzel-xorbit

 

XOrbit to wszechstronny przyrząd pomiarowy, który sprawdza się doskonale w różnych obszarach - od kontroli dostaw aż po kontrolę końcową w produkcji, spełniając wszystkie istotne wymagania.

Więcej szczegółów...

XCite_1

XCite to ręczna maszyna pomiarowa 3D portalowa przeznaczona do wykonywania szybkich pomiarów nieskomplikowanych elementów. Niskie koszty użytkowania sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy dopiero rozpoczynają pracę z urządzeniami pomiarowymi.

Więcej szczegółów...

 

Maszyny pomiarowe wysięgnikowe

Seria R oferuje szeroki wybór maszyn pomiarowych wysięgnikowych do stosowania z głowicami impulsowymi, skanującymi oraz optycznymi systemami pomiarowymi. Maszyny pomiarowe serii R wykonują w sposób szybki i precyzyjny pomiary pojedynczych elementów, pomiary seryjne w procesie produkcyjnym oraz specjalne analizy elementów.

RSplus to uniwersalna wolnostojąca maszyna pomiarowa z prowadnicami umieszczonymi po bokach płyty bazowej.

Więcej szczegółów...

RSplus

 

Maszyna RA oferuje dostęp z poziomu podłogi,dzięki czemu załadunek i wyładunek dużych elementów jest bardzo prosty, a pomiary przeprowadzane są szybko i precyzyjnie.

Więcej szczegółów...

wenzel_RA

Seria RAplus spełnia dodatkowe najwyższe wymagania pod względem prędkości i dokładności.

Więcej szczegółów...

wenzel_RAplus

 

Wysokowydajna maszyna pomiarowa RAX oferuje w wersji standardowej ponadprzeciętny zakres pomiarowy oraz najwyższą precyzję pomiarów.

Więcej szczegółów...

wenzel_RAX

 

Technika pomiaru kół zębatych

wgt_280_wenzel.jpg

Maszyny do pomiaru kół zębatych WGT 280 - WGT 3000 zostały opracowane z myślą o precyzyjnych, łatwych i szybkich pomiarach różnych kół zębatych i części obrotowo-symetrycznych. Oprócz wszechstronnych możliwości pomiaru seria WGT wyróżnia się także doskonałą ergonomią i łatwą obsługą.

Więcej szczegółów...

wenzel_LH_Gear

Seria maszyn pomiarowych portalowych LH Gear z obrotowym stołem umożliwia pomiar zarówno kół zębatych oraz części obrotowo-symetrycznych jak również szerokiego spektrum elementów pryzmatycznych.

Więcej szczegółów...

 

Skanowanie optyczne z dużą prędkością

Optyczny system pomiarowy CORE D, wyróżniajacy się kompaktową budową i dużą sztywnością, przeznaczony jest w szczególności do pomiarów łopatek turbin w warunkach produkcyjnych. Dostępne są dwie wersje systemu CORE D: wielopunktowy optyczny system pomiarowy CORE DG przeznaczony do rejestracji pojedynczych punktów pomiarowych oraz system pomiarowy CORE DS przeznaczony do rejestracji pojedynczych punktów pomiarowych oraz pracy w trybie skanowania.

Więcej szczegółów...

wenzel_Core_D.jpg

 

6-osiowy system pomiarowy CORE M odznacza się stabilnością temperaturową, odpornością na zabrudzenia oraz wibracje, a jego zakres pomiarowy umożliwia wykonanie pomiarów elementów o wymiarach 500 x 500 x 1500 mm. Innowacyjny sensor światła białego pozwala na szybką rejestrację punktów pomiarowych, również w trudnodostępnych miejscach oraz na powierzchniach silnie refleksyjnych.

Więcej szczegółów...

wenzel_Core_M
Metrosoft_.jpg

Metrosoft QUATRIS to najnowsza generacja oprogramowania pomiarowego, którego architektura została stworzona z myślą o przyszłości.Pakiet oprogramowania, wyróżniajacy się kompleksowością, a zarazem intuicyjną obsługą, należy do jednych z najbardziej wydajnych i rozpowszechnionych rozwiązań na rynku.Nawet przy bardzo skomplikowanych elementach użytkownik uzyskuje w szybki i łatwy sposób wiarygodne wyniki pomiaru.

Więcej szczegółów...