System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

System Primo™ firmy Renishaw z dwoma sondami −
przełomowy model biznesowy, który otwiera świat precyzyjnej produkcji.

Primo System_3.jpg

System z sondami obrabiarkowymi działającymi w systemie „płać tylko wtedy, gdy mierzysz”, który sprawia, że wysokoprecyzyjna obróbka maszynowa jest w zasięgu każdej firmy.

Sondy obrabiarkowe są podstawą precyzyjnej produkcji. Dzięki połączeniu minimalnych kosztów początkowych, bezpłatnego, kompleksowego pakietu szkoleniowego oraz natychmiastowej wymiany części w unikatowym modelu „płać tylko wtedy, gdy mierzysz” system Primo firmy Renishaw jest znaczącym postępem w sposobie wdrażania sond obrabiarkowych.

W zakładach produkcyjnych na całym świecie można zaobserwować rosnące zapotrzebowanie na produkcję o wysokiej precyzji z coraz surowszymi tolerancjami - wielu producentów pracuje z tolerancjami poniżej 100 mikronów (szerokość ludzkiego włosa). Sondy obrabiarkowe są ważnym elementem umożliwiającym firmom produkcyjnym uzyskanie tak precyzyjnych parametrów na każdym etapie obróbki maszynowej: przed skrawaniem, w jego trakcie i po zakończeniu.

Jean-Marc Meffre, prezes dalekowschodniego oddziału firmy Renishaw, powiedział: „W czasach rosnących płac, niedoboru siły roboczej i gwałtownej konkurencji na skalę globalną przejście do wysokowartościowej produkcji stało się ekonomiczną koniecznością dla wielu firm i krajów. Precyzyjne pomiary i sondy obrabiarkowe są kluczem do osiągnięcia takiego poziomu jakości, który pozwala na utrzymanie przewagi konkurencyjnej.”

Pan Meffre dodaje: „Z naszych badań wynika, że pewne obawy klientów, jak np. koszt inwestycji, łatwość użytkowania oraz wytrzymałość, powstrzymały niektóre firmy przed użytkowaniem sond. Odpowiedzią firmy Renishaw jest system Primo − innowacyjne rozwiązanie, które rozwiewa wszystkie te obawy. Dzięki niskim kosztom początkowym, bezpłatnemu pakietowi szkoleniowemu oraz natychmiastowej wymianie części w ramach systemu Primo każda firma w Azji może wejść na rynek wysokowartościowej produkcji.

Primo system_2.jpg

 

Najnowsza, pionierska innowacja firmy Renishaw − system Primo − oferuje użytkownikom wszystkie korzyści automatycznego ustawiania po bardzo przystępnej cenie. System z dwoma sondami składa się z systemu Primo Radio Part Setter (systemu do ustawiania przedmiotu obrabianego), systemu Primo Radio 3D Tool Setter (systemu do ustawiania narzędzi) oraz interfejsu Primo Interface (interfejsu). System Primo Radio Part Setter (system do ustawiania przedmiotu obrabianego) pozwala na dokładne ustalenie położenia przedmiotu obrabianego przed przystąpieniem do obróbki, system Primo Radio 3D Tool Setter (system do ustawiania narzędzi) mierzy długość i średnicę narzędzi skrawających. System Primo zawiera się trzy dodatkowe, główne elementy: żeton Renishaw Primo Credit Token (żeton kredytowy), gwarancję Primo Total Protect oraz oprogramowanie GoProbe.

Żeton Primo Credit Token (żeton kredytowy) jest rozwiązaniem „płać tylko wtedy, gdy mierzysz”, które zapewnia unikatowość systemu Primo i przystępność cenową początkowej inwestycji, atrakcyjność całkowitej ceny zakupu i szybki zwrot z inwestycji. Użytkownicy kupują sześciomiesięczny żeton kredytowy, który pozwala na nieograniczone korzystanie z obrabiarkowego systemu Primo w tym okresie. Po upłynięciu okresu ważności kredytu użytkownik dokupuje kolejny żeton kredytowy w celu przedłużenia korzystania z systemu przez kolejne sześć miesięcy. Nowy nabyty żeton kredytowy można umieścić w systemie w dowolnym czasie; zostanie on dodany do pozostałego kredytu. Dostępny jest też żeton kredytowy do aktualizacji, który pozwala na nieograniczone użytkowanie w sposób ciągły.

Rejestracja ważnego żetonu kredytowego uaktywnia gwarancję Primo Total Protect, która chroni sondę przed przypadkowym uszkodzeniem. Jeśli którykolwiek podzespół sprzętowy systemu ulegnie uszkodzeniu, zostanie wymieniony bezpłatnie na nowy przez firmę Renishaw. Primo Total Protect zapewnia ten sam poziom ochrony, jaki mają do dyspozycji użytkownicy bardziej zaawansowanych systemów korzystający z umów długoterminowych.

Oprogramowanie GoProbe i towarzyszący mu zestaw szkoleniowy ułatwiają korzystania z tych łatwych w użyciu sond obrabiarkowych. Kompleksowy pakiet do samodzielnej nauki z zestawem narzędzi i modułów szkoleniowych prowadzi użytkowników tak, aby mogli oni wykorzystać potencjał systemu Primo firmy Renishaw.

 

1 2 3 4 5  >  >>