System3d - optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem

szablon_M&H.jpg

M&H INPROCESS MESSTECHNIK GmbH to firma specjalizująca się w produkcji zaawansowanych sond pomiarowych dla obrabiarek. Innowacje techniczne, produkty ukierunkowane do wymagań produkcyjnych klientów i absolutne zadowolenie użytkowników - to motto firmy m&h.

Systemy sond pomiarowych produkowane przez m&h są słynne ze swoich wysokich standardów jakościowych i ciągłego ulepszania. Dla rozmaitych zadań pomiarowych wykonywanych na obrabiarkach m&h oferuje szeroki zakres wysoko-wyspecjalizowanych narzędzi z odpowiednimi akcesoriami. Sondy pomiarowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów i wyróżniają się bardzo łatwą obsługą.

Firma System 3D bardzo ceni sobie satysfakcję swoich klientów oferując im indywidualne rozwiązania najwyższej jakości.Filozofią naszej firmy są optymalne rozwiązania dla obróbki skrawaniem i dlatego rozszerzyliśmy swoja ofertę produktów o sondy, trzpienie i oprogramowanie pomiarowe firmy m&h, jednej z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm.

Oferujemy również wsparcie w zakresie szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników, co znacząco wpływa na zwiększenie wydajności produkcji.

SONDY POMIAROWE SERWIS SOND POMIAROWYCH
mih_sonda  hand_tools.png
OPROGRAMOWANIE POMIAROWE TRZPIENIE POMIAROWE
 software  mih_styli.jpg
SZKOLENIA

szkolenia