Koszyk
Podsuma (netto)

Aktualności

 1. System Primo

  System Primo

  System Primo™ z dwoma sondami firmy Renishaw "System z sondami obrabiarkowymi działającymi w systemie „płać tylko wtedy, gdy mierzysz”, który sprawia, że wysokoprecyzyjna obróbka maszynowa jest w zasięgu każdej firmy."

  Zobacz
 2. Kalibracja sondy Renishaw RMP40 na robocie Fanuc M-20iB

  Zobacz
 3. Pierwszy implant klatki piersiowej wydrukowany przez Renishaw

  Pierwszy implant klatki piersiowej wydrukowany przez Renishaw

  Tradycyjna operacja wykorzystywałaby protezę cementową, przygotowaną w czasie operacji. Niestety taka proteza nie jest precyzyjnie dopasowana i może się poruszać, powodując problemy, takie jak dyslokacja.

  Zobacz
 4. System SPRINT™ z funkcją SupaScan

  System SPRINT™ z funkcją SupaScan
  System SPRINT™ z funkcją SupaScan — nowa technologia skanowania stykowego do zastosowań obrabiarkowych firmy Renishaw
  Zobacz
 5. Productivity+™ - oprogramowanie pomiarowe dla obrabiarek CNC

  Productivity+™ - oprogramowanie pomiarowe dla obrabiarek CNC
  Productivity+™ - zmniejsz ryzyko kolizji sondy kontrolując proces pomiar detalu na obrabiarce CNC
  Zobacz
 6. Marposs G25

  Marposs G25

  GAUGING PROBE FOR CONTACT SCANNING FOR PRE- AND POST-PROCESS CYCLES ON GRINDING MACHINES FOR GEARS AND MACHINING CENTRES

  Zobacz
 7. SEMINARIUM

  SEMINARIUM

  W dniach 8-10 września 2015r. w Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55, 22-100 Chełm) odbyło się Seminarium pt.: SYNERGIA NAUKI I PRZEMYSŁU  - spotkanie skupiające i integrujące ludzi świata nauki i przemysłu.

  W tym roku miało ono na celu wspólne działanie Uczelni oraz wielkich i rozpoznawalnych na rynku światowym firm, takich jak: SIEMENS, HEIDENHAIN, DMG MORI, SANDVIK i wielu innych, na rzecz PROCESU KSZTAŁCENIA PROGRAMISTÓW I OPERATORÓW OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE CNC.

  Uczestnicy spotkania mieli do dyspozycji jedno z najnowocześniejszych laboratoriów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie,  wyposażone w najwyższej klasy sprzęt naukowo – badawczy oraz obr

  Zobacz
 8. 3D-Sensor New Generation

  3D-Sensor New Generation

  The 3D-Sensor New Generation is a further development of our worldwide accepted and proven Universal 3D-Sensor. Its distinguishing features are improved mechanics and a new and compact design.

  Zobacz
 9. SEMINARIUM

  W dniach 8-10 września 2015r. w Centrum Studiów Inżynierskich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie (Depułtycze Królewskie 55, 22-100 Chełm) odbędzie się Seminarium pt.: SYNERGIA NAUKI I PRZEMYSŁU
  Zobacz
 10. Najnowsza generacja sond

  Najnowsza generacja sond
  Na AMB 2014 m&h Inprocess Messtechnik GmbH zaprezentował  IRP25.50 nowy system pomiarowy na podczerwień, który teraz jest dostępny również z czujnikiem temperatury.
  Zobacz
Posts loader
Proszę czekać...