Najnowsza generacja sond

Na AMB 2014 m&h Inprocess Messtechnik GmbH zaprezentował  IRP25.50 nowy system pomiarowy na podczerwień, który teraz jest dostępny również z czujnikiem temperatury.

IRP25.50 - teraz także z  CZUJNIKIEM TEMPERATURY

Nowa sonda  m&h IRP25.50  wyróżnia się tym, że jest skonstruowana w sposób modułowy, tak aby mogły być użyte różne jednostki pomiarowe, z różnymi rozszerzeniami.Umożliwia to optymalne dostosowanie sondy dla różnych wymogów i zastosowań w obrabiarce w każdym momencie.Dzięki takiemu rozwiązaniu zastosowanemu w  m & h IRP25.50 możemy zaoszczędzić czas oraz zminimalizować koszty, ponieważ wszelkich modyfikacji oraz ulepszeń możemy dokonać w dowolnym czasie.

HDR + TRANSMISJA PODCZERWIENI

HDR + transmisja zapewnia dwukierunkową transmisję w podczerwieni pomiędzy odbiornikiem i sondą. Ponadto, bez utraty stabilności procesu, moc transmisji została zwiększona, a zużycie energii zoptymalizowane. Pozwala to na wydłużenie żywotności baterii do 1000 godzin ciągłego użytkowania.

ITE TECHNOLOGY (INTELIGENTNY TRIGGER OCENA)

m&h IRP25.50 z technologią ITE (Intelligent Trigger Evaluation) pozwala wstępnie pozycjonować przy wysokich prędkościach (do 50.000 mm / min) oraz szybko i precyzyjne wykrywać (do 2000 mm / min) dzięki użyciu jednego przycisku. Oznacza to, że sonda m&h IRP25.50 przesuwa się niezawodnie w kierunku punktu pomiarowego z maksymalną prędkością za pomocą jednego dotknięcia.Takie rozwiązania pozwalają osiągnąć maksymalna precyzję i znacznie przyspieszyć proces pomiarowy oszczędzając cenny czas produkcji.

Wzbogacone opcje aktywacji

Oprócz sprawdzonych, niezawodnych opcji aktywacji mechanicznych, m & h IRP25.50 oferuje również możliwość aktywowania dwukierunkowego; odbywa się to przy użyciu oddzielnie zakodowanych sygnałów.

Opatentowana aktywacja pullstud

• aktywacja mechaniczna HSK
• kodowane osobno ON / OFF aktywacji podczerwieni