Koszyk 0
0,00 zł

Sonda Marposs A90 4159116628

Zapytanie Ofertowe
Numer katalogowy
4159116628

Sonda Marposs A90 4159116628 jest montowana na ramionach pomiarowych do pomiaru narzędzi w tokarkach sterowanych numerycznie.

Zamiennikiem jest sonda Metrol H4A-12-06S

Przed złożeniem zamówienia na zamiennik - sondę Metrol H4A-12-06S, należy sprawdzić numer katalogowy na sondzie Marposs.

Jeżeli numer katalogowy jest nie ...czytelny należy wysłać przed zamówieniem numer seryjny sondy Marposs.

Linia sond A90K reprezentuje pełną gamę kompaktowych aplikacji opartych na następującej, łatwej do zrozumienia zasadzie działania: w chwili, gdy ostrze narzędzia styka się z sondą, system generuje wysoce powtarzalny sygnał, który jest przesyłany do sterowania obrabiarki. Pomiar narzędzia, który jest generowany przez przetwarzanie sygnału, jest porównywany z wartością nominalną, która została już zapisana w sterowaniu, w celu określenia zużycia i pęknięcia narzędzia. Wszystkie czynności kontrolno-pomiarowe wykonywane są w jednej fazie, co daje podwójną korzyść w postaci skrócenia czasu produkcji i wyeliminowania ryzyka uszkodzenia maszyny w wyniku błędów ludzkich podczas ustawiania parametrów narzędzi.
Sondy są używane do następujących kontroli:
- Złamanie narzędzia, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia obrabianego przedmiotu i maszyny, a tym samym utraty czasu produkcji
- Długość narzędzia Kompensacja zużycia narzędzi w celu optymalizacji żywotności
- Obliczenia przesunięcia narzędzia w celu skrócenia czasu ustawiania i wyeliminowania potrzeby wstępnego ustawiania narzędzia poza obrabiarką.

Proszę czekać...