Koszyk
Podsuma (netto)

O Firmie

Sprzedaż, usługi, serwis, szkolenia

Firmy
Firma System 3D  od 2009 roku specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla obróbki skrawaniem w zakresie systemów pomiarowych, diagnostyki i serwisu obrabiarek oraz szkoleniach.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dotyczące maksymalizacji opłacalności produkcji, podnoszenia kwalifikacji pracowników w zakresie tworzenia technologii pomiarowych oraz programowania maszyn CNC, pełnego wykorzystania posiadanych sond pomiarowych i oprogramowania.

Współpracujemy z największymi producentami systemów pomiarowych, dzięki czemu optymalnie dostosowujemy sprzęt do potrzeb i wymagań klienta pod względem jakościowym i ekonomicznym.Optymalizujemy proces obróbki na obrabiarce, skracając jej czas i poprawiając dokładność wykonania detalu.

Dział firmy System 3D zajmujący się diagnostyką i serwisem obrabiarek pracuje na najwyższej klasy sprzęcie Ballbar oraz laserze firmy Renishaw. Nasze doświadczenie w połączeniu z odpowiednim sprzętem umożliwia dokładne zdiagnozowanie problemów z obrabiarką, poprawę jej parametrów oraz korektę błędów kinematycznych i dynamicznych.Pomaga to często uniknąć niepotrzebnych kosztów wymiany drogich części obrabiarki.

Szkolenia prowadzone przez naszą firmę podnoszą kwalifikacje pracowników, optymalizując korzystanie z posiadanych systemów pomiarowych.Powadzimy również szkolenia dla operatorów sterowań:
- Heidenhain
- Fanuc
- Siemens

Na produkty oferowane przez firmę System 3D zapewniamy ceny producentów.
Proszę czekać...