Koszyk
Podsuma (netto)

Technika pomiaru i sterowania do wymagających aplikacji pozycjonowania Heidenhain
Firma Heidenhain działa w branży metrologii od 1948 r. Od tego czasu dostarczyła wiele niezawodnych i praktycznych rozwiązań w zakresie systemów pomiarowych. Dzięki urządzeniom zaprojektowanym i wyprodukowanym przez Heidenhain, możliwe jest pozycjonowanie z wysoką dokładnością oraz wykonywanie precyzyjnych pomiarów.

Heidenhain jest producentem:

liniałów pomiarowych, czujników pomiarowych, sond pomiarowych, systemów kontrolno-pomiarowych,
przetworników obrotowo-impulsowych, przetworników magnetycznych do dokładnego pozycjonowania,
przetworników pomiarowych kąta – stosowanych m.in. w teleskopach i antenach satelitarnych,
układów do sterowania numerycznego, sterowania CNC dla systemów obróbkowych, frezarek, tokarek oraz wiertarek,
modułów elektroniki - stosowanych przy odczytach cyfrowych, zintegrowanych interfejsach do przesyłania lub wyświetlania wyników uzyskanych podczas procesów pomiarowych, instalacji do montażu podzespołów elektronicznych.
Projektowane przez Heidenhain wyspecjalizowane systemy pomiarowo-kontrolne stworzone są z myślą o pracy w międzynarodowych laboratoriach oraz firmach, podwyższając standardy w badaniach i diagnostyce oraz technologii medycznej. Produkty firmy są stosowane w obrabiarkach, systemach elektronicznych oraz maszynach mających na celu zautomatyzowanie produkcji.

Firma Heidenhain może pochwalić się cennym doświadczeniem w branży oraz bogatą specjalistyczną wiedzą, zdobywaną przez wiele lat podczas projektowania wysokiej jakości urządzeń pomiarowych oraz systemów numerycznych. Heidenhain, będący wiodącym liderem na światowym rynku układów pomiarowych, wciąż podwyższa standardy maszyn produkcyjnych, sprawiając, że ich praca jest bardziej efektywna i wydajna.
Produkty Heidenhain zapewniają rozwiązania, w których najważniejsza jest wydajność, efektywność, niezawodność, dynamika w pracy maszyn oraz łatwość w ich obsłudze.

System 3D będąc partnerem handlowym Heidenhain Polska dostarcza swoim klientom produkty najwyższej jakości:

Czujniki, liniały pomiarowe, przetworniki obrotowo-impulsowe, przetworniki do pomiaru kąta oraz modułowe przetworniki magnetyczne do precyzyjnego pomiaru pozycji.
Współpracujące moduły elektroniki, takie jak odczyty cyfrowe oraz moduły interfejsu do wyświetlania lub przesyłania wartości mierzonych uzyskiwanych za pomocą przyrządów do pomiaru pozycji.
Sondy pomiarowe i systemy kontrolno-pomiarowe do kontroli i badań odbiorczych komponentów, narzędzi i kompletnych obrabiarek.
Sterowania CNC dla frezarek, frezarko/tokarek, tokarek i centrów obróbkowych.
Nasza firma oferuje również podnoszenie kwalifikacji technicznych państwa pracowników poprzez szkolenia, które są nieodzownym warunkiem rozwoju technologicznego.

Proszę czekać...