Koszyk
Podsuma (netto)

Renishaw to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją maszyn mających zastosowanie w różnych branżach, zorientowanych na zwiększanie efektywności i produktywności pracy sprzętu, maksymalizowanie jakości produktów oraz usprawnieniu badań. Produkty firmy Renishaw znajdują zastosowanie także w dziedzinie pomiarów porównawczych, automatyzacji obrabiarek, w badaniach i diagnostyce medycznej. Celem firmy jest projektowanie i wytwarzanie wysokiej jakości niezawodnych systemów pomiarowych.

Firma Renishaw została założona w 1973 roku przez Davida McMurtry (obecnie Sir David McMurtry), Prezesa i Dyrektora Naczelnego oraz Johna Deer, który jest obecnie Wiceprezesem. Pierwszym produktem wydanym przez Renishaw na rynek była sonda elektrostykowa, która w krótkim czasie zrewolucjonizowała branżę elektroniczną, w zakresie trójwymiarowych pomiarów współrzędnych. Umożliwiły one bowiem wykonywanie dokładniejszych pomiarów obrabianych część i gotowych wyrobów.

System 3D od początku swojej działalności współpracuje z firmą Renishaw Polska i posiada w swojej ofercie sondy, trzpienie i oprogramowanie pomiarowe. Laserowe systemy interferometryczne XL-80 i XR20 -W oraz teleskopowy pręt kinematyczny kulkowy typu Ballbar QC20-W firmy Renishaw to najwyższej klasy sprzęt za pomocą którego przeprowadzamy testy diagnostyczne.
Wsłuchujemy się w potrzeby klientów i dobieramy optymalne rozwiązania w zakresie szkoleń operatorów, technologów oraz działu utrzymania ruchu.
Nasza wiedza i doświadczenie w połączeniu z wysokiej klasy sprzętem pomiarowym i diagnostycznym firmy Renishaw sprawia, że jakość usług firmy System 3D spełnia najwyższe standardy.

Proszę czekać...