Koszyk 0
0,00 zł

Sonda Renishaw RMP400 (radio/radio)

Home Sondy i czujniki pomiarowe Sondy do pomiaru detalu Renishaw Sonda Renishaw RMP400 (radio/radio)
34 009,50 zł 27 650,00 zł
Numer katalogowy
A-6570-0001

Czas dostawy: 3-14 dni

Zakres dostawy: radiowa sonda RMP400 ustawiona na włączenie i wyłączenie radiowe, z bateriami, zestawem narzędzi i skróconą instrukcją obsługi.

Prowadzimy serwis i naprawę sond RMP400, DMG MORI PowerProbe 400 radio,Haas RMP400. W przypadku uszkodzenia sondy prosimy o kontakt.

RMP400 to ultrakompaktowa sonda dotykowa o wysokiej dokładności z radiową transmisją sygnału, która oferuje możliwość pomiaru złożonych geometrii części 3D na centrach obróbkowych CNC, w tym na maszynach wieloosiowych. Współpracuje z interfejsami RMI i RMI-Q

Pomyślnie łącząc opatentowaną technologię tensometrów z niezawodną transmisją radiową ze zemienną częstotliwością ,model RMP400 zapewnia doskonałą wydajność, którą charakteryzują wszystkie sondy firmy Renishaw o wysokiej dokładności.

Sonda RMP400 współpracuje z odbiornikiem RMI-Q

Długość trzpieni 50-200mm
Kierunki działania +/-XY, +Z
Powtarzalność 0,25µm/035µm 2σ

Technologia RENGAGE ™ łączy sprawdzoną technologię tensometrów krzemowych z ultrakompaktową elektroniką - umożliwiając systemom pomiarowym na obrabiarce osiągnięcie wyjątkowych możliwości pomiarowych 3D i submikronowej powtarzalności. Ponieważ tensometry są niezależne od mechanizmu kinematycznego, sondy z technologią RENGAGE charakteryzują się bardzo niską siłą wyzwalania – zapewniając wyjątkową dokładność pomiaru, a także eliminując możliwość uszkodzenia powierzchni i kształtu.

Zalety

  • Doskonała dokładność 3D - zapewnia niezrównaną wydajność submikronową podczas pomiaru złożonych kształtów i konturów 3D.
  • Bardzo niska siła wyzwolenia sygnału - niespotykanie niska siła wyzwolenia do delikatnej pracy pomaga wyeliminować uszkodzenia powierzchni mierzonej.
  • Solidnie zaprojektowana - doskonała nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniająca niezawodny pomiar i długą żywotność.
  • Możliwość pomiaru skomplikowanych detali - większa dokładność w przypadku używania długich i niestandardowych trzpieni pomiarowych oznacza, że trudne części można z łatwością mierzyć.

Do programowania procedur pomiarowych do ustawiania przedmiotu obrabianego oraz inspekcji na centrach obróbkowych CNC można użyć poniższych pakietów oprogramowania:

  • Easyprobe - zapewnia proste i szybkie ustawianie i pomiar detalu, wymagają minimalnych umiejętności programowania.
  • GoProbe - pakiet dla początkujących – do prostych procedur bazowania przedmiotu obrabianego i narzędzi.
  • Inspection Plus - zintegrowany pakiet cykli inspekcyjnych obejmujący pomiary wektorowe.
  • Productivity+™ Active Editor Pro - pakiet oprogramowania z graficznym interfejsem użytkownika, przeznaczony dla komputerów, umożliwiający użytkownikowi wybieranie cech bezpośrednio z importowanego modelu z systemu CAD

RMP400

PRODUKTY ALTERNATYWNE

Sonda Renishaw RMP40 (radio/radio)

26 174,40 zł 21 280,00 zł

Sonda Renishaw RMP600 (radio/radio/auto-reset on)

35 608,50 zł 28 950,00 zł

Sonda Renishaw OMP400 (leg/opt/opt)

26 309,70 zł 21 390,00 zł
Proszę czekać...